Wyniki IV indywidualnych Mistrzostw Złotowa w pływaniu




WYNIKI
22.03.2014







IV MISTRZOSTWA ZŁOTOWA W PŁYWANIU
















Styl Klasyczny











50m st. klasycznym


Tor Nazwisko Imię Miejscowość Czas Kat.
1 Zachęć Hanna Złotów 00:45:44 K 16-29














50m st. klasycznym


Tor Nazwisko Imię Miejscowość Czas Kat.
1 Zach-Kropidłowska Paulina Koszalin 01:32:25 K 30-39














50m st. klasycznym


Tor Nazwisko Imię Miejscowość Czas Kat.
1 Semrau Bożena Święta 01:04:00 K 40-49
DNS Rogozińska Elżbieta Szczecinek - K 40-49














50m st. klasycznym


Tor Nazwisko Imię Miejscowość Czas Kat.
1 Jaczewska Barbara Szczecinek 00:53:36 K 50-59
2 Piotrowicz Anna Szczecinek 01:12:57 K 50-59














50m st. klasycznym


Tor Nazwisko Imię Miejscowość Czas Kat.
1 Jagodziński Mikołaj Złotów 00:40:00 M 16-29
2 Wiśniewski Rafał Dzierzążenko 00,40,94 M 16-29
3 Kurdej Kamil Słupsk 00,47,09 M 16-29








50m st. klasycznym


Tor Nazwisko Imię Miejscowość Czas Kat.
1 Kropidłowski Tomasz Koszalin 00,40,62 M 30-39
DNS Wujtiuk Piotr Szczecinek - M 30-39
DNS Moczarski Rafał Złotów - M 30-39




















50m st. klasycznym


Tor Nazwisko Imię Miejscowość Czas Kat.
1 Dopytała Jarosław Lipka 00,42,44 M 40-49
2 Żywiecki Marek Słupsk 00,42,53 M 40-49
3 Wojnicz Andrzej Szczecinek 00,43,47 M 40-49
DNS Miśko Dariusz Szczecinek - M 40-49














50m st. klasycznym


Tor Nazwisko Imię Miejscowość Czas Kat.
1 Zarzycki Leszek Gałęzinowo 00,45,28 M 50-59
2 Chitruszko Krzysztof Szczecinek 00,50,81 M 50-59
3 Pietruszka Jerzy Złotów 00,52,66 M 50-59
4 Bielicki Wiesław Szczecinek 01,05,84 M 50-59
5 Popławski Jan Złotów 01,17,00 M 50-59














50m st. klasycznym


Tor Nazwisko Imię Miejscowość Czas Kat.
1 Wiśniewski Zenon Lipka 00,49,68 M 60-69














50m st. klasycznym


Tor Nazwisko Imię Miejscowość Czas Kat.
1 Ludwiczak Zbigniew Szczecinek 00,57,47 M 70+
2 Przelicki Ryszard Szczecinek 01,10,00 M 70+













Styl Dowolny











50m st. dowolnym


Tor Nazwisko Imię Miejscowość Czas Kat.
1 Zachęć Hanna Złotów 00,36,07 K 16-29














50m st. dowolnym


Tor Nazwisko Imię Miejscowość Czas Kat.
1 Kropidłowska Magdalena Złotów 00,34,91 K 30-39














50m st. dowolnym


Tor Nazwisko Imię Miejscowość Czas Kat.
1 Jaczewska Barbara Szczecinek 00,39,59 K 50-59
2 Piotrowicz Anna Szczecinek 01,01,62 K 50-59


50m st. dowolnym


Tor Nazwisko Imię Miejscowość Czas Kat.
1 Jagodziński Mikołaj Złotów 00,27,90 M 16-29
2 Fidurski Michał Złotów 00,28,82 M 16-29
3 Kurdej Kamil Słupsk 00,29,40 M 16-29
4 Lach Jakub Złotów 00,30,45 M 16-29
5 Drobczyński Rafał Zakrzewo 00,33,78 M 16-29














50m st. dowolnym


Tor Nazwisko Imię Miejscowość Czas Kat.
1 Kropidłowski Tomasz Koszalin 00,29,08 M 30-39
DNS Moczarski Rafał Złotów - M 30-39
DNS Wujtiuk Piotr Szczecinek - M 30-39














50m st. dowolnym


Tor Nazwisko Imię Miejscowość Czas Kat.
1 Dopytała Jarosław Lipka 00,34,71 M 40-49
2 Żywiecki Marek Słupsk 00,35,65 M 40-49
3 Drobczyński Tadeusz Zakrzewo 00,36,66 M 40-49
4 Szczepaniak Walerij Złotów 00,37,32 M 40-49
5 Semrau Tadeusz Święta 00,38,47 M 40-49
6 Wojnicz Andrzej Szczecinek 00,40,11 M 40-49














50m st. dowolnym


Tor Nazwisko Imię Miejscowość Czas Kat.
1 Zarzycki Leszek Gałęzinowo 00,33,01 M 50-59
2 Chitruszko Krzysztof Szczecinek 00,56,62 M 50-59
3 Pietruszka Jerzy Złotów 00,58,96 M 50-59
4 Bielicki Wiesław Szczecinek 01,06,10 M 50-59
5 Popławski Jan Złotów 01,19,09 M 50-59














50m st. dowolnym


Tor Nazwisko Imię Miejscowość Czas Kat.
1 Wiśniewski Zenon Lipka 00,40,50 M 60-69














50m st. dowolnym


Tor Nazwisko Imię Miejscowość Czas Kat.
1 Ludwiczak Zbigniew Szczecinek 00,48,31 M 70+
2 Przelicki Ryszard Szczecinek 00,50,44 M 70+







Styl zmienny











150m st. zmiennym (klasyk/grzbiet/dowolny)


Tor Nazwisko Imię Miejscowość Czas Kat.
1 Jagodziński Mikołaj Złotów 01,58,57 Open
2 Kropidłowski Tomasz Koszalin 02,20,72 Open
3 Wiśniewski Rafał Dzierzążenko 02,30,00 Open
4 Kurdej Kamil Słupsk 02,30,70 Open
5 Fidurski Michał Złotów 02,30,75 Open
6 Zarzycki Leszek Gałęzinowo 02,34,60 Open
7 Wojnicz Andrzej Szczecinek 02,46,16 Open
8 Wiśniewski Zenon Lipka 02,54,94 Open
9 Chitruszko Krzysztof Szczecinek 02,59,00 Open
10 Ludwiczak Zbigniew Szczecinek 03,06,28 Open
DSQ Dopytała Jarosław Lipka - Open
DNS Moczarski Rafał Złotów - Open














150m st. zmiennym (klasyk/grzbiet/dowolny)


Tor Nazwisko Imię Miejscowość Czas Miejsce
1 Jaczewska Barbara Szczecinek 02,49,10 K
2 Piotrowicz Anna Szczecinek 03,52,23 K
DNS Rogozińska Elżbieta Szczecinek - K
Ta strona wykorzystuje pliki cookies niezbędne do działania silnika strony oraz w celach statystycznych. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.